1/1

Eskişehir VoixBaby Doğum Fotoğrafları

Doğumunuzda bir doğum fotoğrafçısı ile çalışmaya karar vermişseniz, öncelikle araştırma yapmanızı ve mutlaka fotoğrafçınız ile doğum öncesi tanışmanızı tavsiye ederim.

Bu özel günde anılarınızı emanet edeceğiniz kişiyle aranızda pozitif enerji olması, tüm sürecin mutlulukla devam etmesini ve sonuçlanmasını sağlayacaktır. 

 

Hastaneye Varış & Doğum

Sezeryan doğumlarda çekim süreci, doktorunuzun size vermiş olduğu saatten 1 saat önce hastanede buluşarak başlar. Doğum öncesi heyecanlı anlarınız, bekleyiş, odanız ve ailenizle paylaştığınız anlar kendi doğal akışında çekilir.

Ardından doğuma gidiş, doğum anı, bebeğin anne ile ilk karşılaşması, bebeğin ilk kontrolleri, bebeğin aile ile ilk karşılaşması, annenin odaya gelmesi, anne ve bebeğin yeniden karşılaşmaları ve arzu edilirse ilk emzirme anı çekilmektedir.

Ben genel olarak ilk emzirme anı sonrası bebekle annenin birbirine alışması için aileyi yalnız bırakarak, ertesi gün aile portrelerini çekiyorum. Bu nedenle sadece doğum, sadece ertesi gün hastane odası ya da doğum+ertesi gün çekimi olarak çekim tercihinizi belirtebilirsiniz.

Normal doğumlarda ise süreç doğum sancılarınızın sıklaşması ile başlar.

Sancılarınızın başlamasının ardından sürekli haberleşerek, doğru zamanda hastanede buluşuruz.  Bebeğinizi karşılama süreciniz yine tüm detayları ile kendi doğal akışında çekilir.